Veřejná sbírka Popálky, o.p.s.

SH ČMS, Okresní sdružení hasičů Kolín se připojuje k veřejné sbírce pořádanou organizací Popálky o.p.s.

Popálky o.p.s. je nestátní nezisková organizace, která pomáhá lidem po popáleninovém úrazu a jejich blízkým vyrovnat se s fyzickými, sociálními a psychologickými důsledky úrazu a vrátit se co nejdříve zpátky k aktivnímu životu. Zároveň usiluje prostřednictvím svých preventivních a vzdělávacích aktivit o snížení četnosti a závažnosti popáleninových úrazů.

OSH Kolín se zapojuje formou prodeje náplastí na popáleniny od společnosti Mölnlycke Health Care, která tyto náplasti poskytla jako dar. Prodejní cena této hojivé náplasti na popáleniny a odřeniny je    50 Kč/ks, celá částka je určena organizaci Popálky o.p.s. Náplasti si můžete zakoupit nejen pro svoji osobní potřebu do domácí lékárničky, ale i do lékárniček v hasičských vozech.

Jde o moderní náplast se silikonovou vrstvou Safetac®. Náplast s touto technologií se nikdy nepřilepí na rány, ale pouze na suchou okolní kůži. Výrazně snižuje bolestivost převazů, je diskrétní a voděodolná. Má široké domácí použití u popálenin, opařenin, ale i tržných a řezných ran nebo puchýřů.

O akcích, kde budou náplasti v prodeji, budete informováni na webu a facebookové stránce OSH Kolín. V případě zájmu odběru většího množství nás kontaktujte e-mailem, případně zprávou na facebooku.

 

Seznam akcí, kde budou náplasti v prodeji – aktualizace 05.09.2017:

 

Pohár starostky OSH Kolín

sobota 9. září 2017, Klučov

další informace zde:

http://www.oshkolin.cz/content/pohar-starostky-r-2017

 

9. kolo 17. ročníku Podlipanské ligy

sobota 27. září 2017, Kostelec nad Černými lesy

další informace zde:

http://podlipanskaliga.cz/node/165

 

kategorie: