Seznam rozhodčích OSH Kolín

 

Rozhodčí mládeže

   
   
II. kvalifikační stupeň  
Jméno SDH Datum zkoušky či obnovy
Havlínová Kamila Klučov 23.11.2014
Hladíková Veronika Červený Hrádek 27.02.2016
Hovorka Radek Ovčáry 23.11.2014
Hovorková Gabriela Ovčáry 23.11.2014
Hybler Jan Klučov 23.11.2014
Hyblerová Lucie Klučov 23.11.2014
Kárník Jan Kostelec n/Č lesy 27.02.2016
Klimeš Dušan Kostelec n/Č lesy 27.02.2016
Machová Michaela Tuchoraz 27.02.2016
Měřička Zdeněk Klučov 23.11.2014
Mukařovská Karolína Klučov 23.11.2014
Polášek Petr, Ing. Tuklaty 23.11.2014
Pop Martin Klučov 23.11.2014
Řípa Ondřej Klučov 27.02.2016
Sládková Květa Drahobudice 27.02.2016
Tuláček Josef Ovčáry 08.04.2018
Zvoník Josef, Ing. Červený Hrádek 23.11.2014
Žyla Radovan Kostelec n/Č lesy 27.02.2016
Žylová Šárka Kostelec n/Č lesy 27.02.2016
     
I. kvalifikační stupeň  
Jméno SDH Datum zkoušky či obnovy
Polášek Petr, Ing Tuklaty 30.11.2014
Zvoník Josef, Ing. Červený Hrádek 30.11.2014
   

Rozhodčí PS

 
Jméno SDH Datum  zkoušky či obnovy
Doucha Michal Lžovice 08.04.2018
Douchová Blanka Lžovice 08.04.2018
Hovorka Radek Ovčáry 08.04.2018
Hovorková Gabriela Ovčáry 08.04.2018
Ježek Václav Lžovice 08.04.2018
Kárník Jan Kostelec n/Č lesy 08.04.2018
Klimeš Dušan Kostelec n/Č lesy 08.04.2018
Kubát Jiří Sendražice 28.02.2016
Liška Radim Veltruby 28.02.2016
Machová Michaela Tuchoraz 08.04.2018
Němčok Jan Radovesnice I 28.02.2016
Novák Karel ml. Zásmuky 28.02.2016
Okleštěk Vojtěch Český Brod 08.04.2018
Otradovský Jiří Zásmuky 28.02.2016
Polášek Petr, Ing. Tuklaty 23.03.2013
Řezníček Milan Břežany II. 08.04.2018
Skala Libor ml. Zásmuky 28.02.2016
Skala Libor st. Zásmuky 28.02.2016
Tuláček Josef Ovčáry 08.04.2018
Uhrová Martina Červený Hrádek 08.04.2018
Vajlich Arnošt Mančice 28.02.2016
Vaněk Ivo Lžovice 08.04.2018
Vaňková Lenka Zibohlavy 08.04.2018
Veselý Jiří Červený Hrádek 08.04.2018
Voslářová Lída Český Brod 08.04.2018
Wiedermann Karel Sendražice 28.02.2016
Zatloukal Václav  Býchory 08.04.2018
Zvoník Josef Červený Hrádek 08.04.2018
Žyla Radovan Kostelec nad Černými lesy 08.04.2018
Žylová Šárka Kostelec nad Černými lesy 08.04.2018
   

Rozhodčí - instruktor v PS

 
Polášek Petr SDH Tuklaty 08.03.2015
   

Rozhodčí - CTIF

 
Vaňková Lenka SDH Zibohlavy