Seznam rozhodčích OSH Kolín

 

Rozhodčí mládeže

   
   
II. kvalifikační stupeň  
Jméno SDH Datum zkoušky
Havlínová Kamila Klučov 23.11.2014
Hladíková Veronika Červený Hrádek 27.02.2016
Hovorka Radek Ovčáry 23.11.2014
Hovorková Gabriela Ovčáry 23.11.2014
Hybler Jan Klučov 23.11.2014
Hyblerová Lucie Klučov 23.11.2014
Kárník Jan Kostelec n/Č lesy 27.02.2016
Klimeš Dušan Kostelec n/Č lesy 27.02.2016
Machová Michaela Tuchoraz 27.02.2016
Měřička Zdeněk Klučov 23.11.2014
Mukařovská Karolína Klučov 23.11.2014
Polášek Petr, Ing. Tuklaty 23.11.2014
Pop Martin Klučov 23.11.2014
Řípa Ondřej Klučov 27.02.2016
Sládková Květa Drahobudice 27.02.2016
Zvoník Josef, Ing. Červený Hrádek 23.11.2014
Žyla Radovan Kostelec n/Č lesy 27.02.2016
Žylová Šárka Kostelec n/Č lesy 27.02.2016
     
I. kvalifikační stupeň  
Jméno SDH Datum zkoušky
Polášek Petr, Ing Tuklaty 30.11.2014
Zvoník Josef, Ing. Červený Hrádek 30.11.2014
   

Rozhodčí PS

 
Jméno SDH Datum  zkoušky
Bernard Jiří Starý Kolín 23.03.2013
Doucha Michal Lžovice 23.03.2013
Douchová Blanka Lžovice 23.03.2013
Flegl Jaroslav Starý Kolín 23.03.2013
Havlín Jiří Klučov 23.03.2013
Havlínová Kamila Klučov 23.03.2013
Hovorka Radek Ovčáry 28.02.2016
Hovorková Gabriela Ovčáry 23.03.2013
Hybler Jan Klučov 23.03.2013
Hyblerová Lucie Klučov 23.03.2013
Hýna Jaroslav st. Kšely 23.03.2013
Kárník Jan Kostelec n/Č lesy 28.02.2016
Klimeš Dušan Kostelec n/Č lesy 28.02.2016
Kubát Jiří Sendražice 28.02.2016
Ležal Jiří Mančice 23.03.2013
Liška Radim Veltruby 28.02.2016
Machová Michaela Tuchoraz 28.02.2016
Němčok Jan Radovesnice I 28.02.2016
Novák Karel ml. Zásmuky 28.02.2016
Otradovský Jiří Zásmuky 28.02.2016
Polášek Petr, Ing. Tuklaty 23.03.2013
Radoměřský Zdeněk Ovčáry 23.03.2013
Řezníček Milan Břežany II. 28.02.2016
Skala Libor ml. Zásmuky 28.02.2016
Skala Libor st. Zásmuky 28.02.2016
Snětivý Jiří Horní Kruty 23.03.2013
Sršeň Radek Mančice 23.03.2013
Sršňová Soňa Rostoklaty 23.03.2013
Špitálský Vladimír Rostoklaty 23.03.2013
Tuláček Josef Ovčáry 28.02.2016
Uhrová Martina Červený Hrádek 23.03.2013
Vajlich Arnošt Mančice 28.02.2016
Vaňková Lenka Zibohlavy 23.03.2013
Vavrek Martin Rostoklaty 23.03.2013
Venclová Simona Kostelec nad Černými lesy 23.03.2013
Veselý Jiří Červený Hrádek 23.03.2013
Veselý Přemysl Červený Hrádek r. 2011
Voslářová Lída Český Brod 23.03.2013
Wiedermann Karel Sendražice 28.02.2016
Zatloukal Václav  Býchory 23.03.2013
Zvoník Josef Červený Hrádek 23.03.2013
Žyla Radovan Kostelec nad Černými lesy 23.03.2013
Žylová Šárka Kostelec nad Černými lesy 23.03.2013
   

Rozhodčí - instruktor v PS

 
Polášek Petr SDH Tuklaty 08.03.2015
   

Rozhodčí - CTIF

 
Vaňková Lenka SDH Zibohlavy