Dokumenty

Oslovení rozhodčích na soutěže - 2023

Jménem rady sportu bychom Vás chtěli oslovit ohledně účastí na soutěžích pod záštitou OSH Kolín. Účast na soutěžích je otevřena i pro členy sborů, kteří nemají akreditaci rozhodčí. Na soutěžích získají zkušenosti pro případnou akreditaci. Prosím zaškrtněte závody, kterých byste se mohli účastnit. Rada sportu nebo pořadatel soutěže Vás budou následně kontaktovat vždy před soutěží s dodatečnými informacemi.

Pod tímto odkazem naleznete formulář k vyplnění. Těšíme na společnou spolupráci.

Vyhlášení školícího kurzu pro Rozhodčí soutěží mládeže SH ČMS I. stupně

Ústřední odborná rada mládeže SH ČMS vyhlašuje termín školení a zkoušek pro získání i obhajobu respektive prodloužení kvalifikace Rozhodčí soutěží mládeže SH ČMS I. stupně. Termín konání: 08. – 09.02.2020, místo konání Hotel Přibyslav nebo Centrum hasičského hnutí (CHH) Přibyslav. Informace v příloze.

Vyhlášení školícího kurzu pro Rozhodčí soutěží mládeže SH ČMS I. stupně

Ústřední odborná rada mládeže SH ČMS vyhlásila termín školení a zkoušek pro získání i obhajobu respektive prodloužení kvalifikace Rozhodčí soutěží mládeže SH ČMS I. stupně.

Testové otázky pro rozhodčí v požárním sportu

V příloze naleznete testové otázky pro rozhodčí v požárním sportu k pravidlům vydaným GŘ HZS ČR č. 10/2018

Výzva pro rozhodčí - MČR v PS 2014

Výzva pro rozhodčí, kteří mají zájem zúčastnit se Mistrovství České republiky profesionálních a dobrovolných hasičů v požářním sportu v termínu 27.-29. června 2014 v Českých Budějovicích.

Pozvánka na Okresní soutěž v požárním sportu

Pozvánka na Okresní soutěž v požárním sportu

Prihlásit se k odběru RSS - Dokumenty