Ostatní

Vítězovská stovka 2023

V přiložených souborech naleznete pozvánku k soutěži Kolínského poháru - Vítězovská stovka. Kolínský pohár je seriál závodů v běhu na 100 metrů a 60 metrů překážek, pořádaných sbory z okresu Kolín

Starokolínská šedesátka

V přiložených souborech naleznete pozvánku k další soutěži Kolínského poháru - Kostelecko - Kšelské kilo. Kolínský pohár je seriál závodů v běhu na 60 metrů překážek, pořádaných sbory z okresu Kolín.

Kostelecko - Kšelské kilo

V přiložených souborech naleznete pozvánku k druhé soutěži Kolínského poháru - Kostelecko - Kšelské kilo. Kolínský pohár je seriál závodů v běhu na 100 metrů a 60 metrů překážek, pořádaných sbory z okresu Kolín.

 

Okresní kolo hry Plamen

V příloze naleznete propozice a přihlášku na soutěž hry Plamen.

Kolínský pohár - Klučovská ulice 2023

V přiložených souborech naleznete pozvánku k první soutěž Kolínského poháru - Klučovská ulice. Kolínský pohár je seriál závodů v běhu na 100 metrů a 60 metrů překážek, pořádaných sbory z okresu Kolín.

Branný závod mládeže

Dne 8. října ve Starém Kolíně proběhl závod požárnické všestrannosti. Celkem se

na trať vydalo 40 hlídek. Ve starší kategorii si nejlépe vedlo družstvu

z SDH Klučov, v mladší kategorii zůstalo prvenství v domácím SDH Starý Kolín.

Poděkování patří rozhodčím, pořadatelům a všem, kteří se na  organizaci  této soutěže podíleli.

II. část Okresního kola hry Plamen

Dne 28. května proběhla II. část Okresního kola hry Plamen.  V kategorii mladších žáků se umístili:SDH Starý Kolín C,SDH Starý Kolín A aSDH Zibohlavy.  V postupové i nepostupové soutěži se umístili:SDH Starý Kolín B,SDH Zibohlavy a SDH Klučov. Gratulujeme vítězům a postupujícímu družstvu přejeme mnoho úspěchu v Krajském kole hry Plamen.

Kolínský pohár - Klučovská ulice 2022

V přiložených souborech naleznete pozvánku k první soutěž Kolínského poháru - Klučovská ulice. Kolínský pohár je seriál závodů v běhu na 100 metrů a 60 metrů překážek, pořádaných sbory z okresu Kolín.

 

 

I. části Okr. kola dorostu (a dospělých) - branný závod

V sobotu 9. 4. 2022 proběhne ve Kšelích 1. část Okresního kola soutěže dorostu a soutěž mužů a žen BRANNÝ ZÁVOD

Soutěž je otevřená pro členy SDH registrované na OSH Kolín.

Prezence: do 8:30 hod

kategorie:

družstva - dorostenky, dorostenci, smíšený dorost

jednotlivci — dorostenky, dorostenci

ženy do 39 let včetně, muži do 39 let včetně

ženy 40+ (LEGENDY), muži 40+ (LEGENDY)

Branný závod

V sobotu 9. října proběhla v Zibohlavech první část ročníku hry Plamen 2021-2022 a to Závod požárnické všestrannosti. V kategorii mladších žáků se postavilo na start 19 hlídek, v kategorii starších to bylo dokonce o 3 více.

Vyhodnocení PO očima dětí

V pátek 11. června proběhlo vyhodnocení okresního a krajského kola literární a výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí. Výherci byli za odměnu pozvání do Sendražic na projížďku nejstarší řepařskou drážkou v České republice. V cíli vyjížďky si děti mohly prohlédnout techniku HZS Kolín a následně proběhlo slavností předání medailí a cen. Vyhodnocení se zúčastnili vedoucí Aktivu  Zasloužilých hasičů KSH Středočeského kraje.  Děkujeme

Tréninkový kemp hry Plamen

Dnes proběhl „Tréninkový kemp“, neoficiálně nazývaný kulový blesk.  Pro naši mládež byly v areálech ve Velimi, Klučově a Kšelích připraveny disciplíny vycházející ze hry Plamen.

Děkujeme rozhodčím, technické četě, pořadatelům SDH Kšely, SDH Vítězov, SDH Klučov, HASIČI Kostelec nad Černými lesy za přípravu překážek a materiálu.

Výzva Můj klub 2021 z programu Rozvoj a podpora sportu

Dne 18. září zveřejnila Národní sportovní agentura Výzvu 2/2020, Můj klub 2021 z programu Rozvoj a podpora sportu. Zahájení příjmu žádostí je 15.10. 2020 a ukončení 9. 11. 2020.

Všechna SDH, která mají zájem žádat mají tak dostatečný prostor na prostudování materiálu a přípravu žádosti. Jedná se o podporu sportování dětí a mládeže  3 – 23 let a to ve 100 % nákladů.

Základní podmínka: žadatel (SDH) je zapsán v Rejstříku sportu (včetně aktuálního stavu sportovců a trenérů).

Více informací:

https://mladez.dh.cz/index.php/dotace/muj-klub-2021/807-vyzva-muj-klub-2021-z-programu-rozvoj-a-podpora-sportu

https://www.agenturasport.cz/nsa-zverejnila-vyzvu-muj-klub-2021-2/

ZPV Plamen - ZRUŠENO

S ohledem na opatření vlády k vývoji situace s Covidem, jsme se rozhodli zrušit Závod branné všestrannosti, který se měl konat 27.9.2020 v Zibohlavech.

Nejsme schopni naplnit požadavky tak, aby soutěž proběhla bez následků nakažení osob, což by nás velmi mrzelo.

Nouzové opatření platí do termínu 7.10.2020, v případě, že by se situace v průběhu následujících 14 dní změnila a vypadalo to, že v dalším období bude možné akce pořádat, jsme domluveni s pořadatelem SDH Zibohlavy na náhradním termínu 10.10.2020. Tímto zatím držíme i ZPV pro dorost a dospělé hned následující neděli 11.10.2020 ve Kšelích.

Víme, že se děti na tento závod pečlivě připravovaly a nechceme jim sebrat možnost jejich vědomosti a zručnosti v soutěži ukázat a porovnat.

Prosím sledujte pečlivě všechny e-maily a zprávy na webu a FCB ze strany OSH Kolín

S pozdravem

Kamila Havlínová, starostka OSH Kolín

Petr Beneš, náměstek starostky OSH Kolin, zástupce pořadatele SDH Zibohlavy

Jan Hybler, vedoucí Okresní odborné rady mládeže OSH Kolín

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Ostatní