Ostatní

Okresní kolo PS a dorostu

V přílohách naleznete propozice na Okresní kolo soutěže v požárním sportu, které se bude konat v neděli 26. května 2024 na atletickém stadionu M. Tučka v Kolíně.

Žádáme Vás o dodržení termínu zasílání přihlášek do 17. května 2024.

Branný závod dospělých

OSH Kolín ve spolupráci s SDH Lžovice a SDH Starý Kolín pořádá dne 7. 4. 2024 Branný závod dospělých.

Přihlášky zasílejte do 31. 3. 2024 na sh.kolin@c-box.cz. Více informací v propozicích.

Vyhodnocení Kolínského poháru 2023

Ohlédnutí za slavnostním vyhodnocením Kolínského poháru 2023

Celá fotogalerie: https://photos.app.goo.gl/WTL5Av8RgvYoSPX2Afoto: Dimír Šťastný

O Pohár starostky OSH Kolín

Okresní sdružení hasičů Kolín za finanční podpory Města Kolín, ve spolupráci s SDH OVčáry pořádá v sobotu 2. září 2023 okresní soutěž O Pohár starostky OSH Koín v kategorii muži, ženy.

Přihlášky zasílejte v termínu do 25. srpna 2023.

Krajská soutěž v TFA - propozice

Krajská soutěž v TFA se uskuteční 25.6. v Žernově (okr. Náchod) v rámci soutěže TFA Královéhradeckého kraje

Okresní kolo hry Plamen a PS

O posledním květnovém víkendu proběhly na našem okrese obě okresní soutěže jak Plamen, tak Požární sport. Sotěžím přálo nejen krásné počasí, ale bylo i na co koukat, co se týče výkonů závodníků.

V sobotu si vítězství a postup do Krajského kola v Neratovicích vybojoval tým starších žáků z SDH Klučov.  Mladší kategorii ovládlo družstvo žáků z SDH Zibohlavy. Okresní pohár, soutěž bez postupu, putoval do SDH Ratenice.

Okresní kolo PS a dorostu

V příloze naleznete propozice a přihlášky na okresní kolo PS a dorostu.

Kolínský pohár - Klučovská ulice 2023

V přiložených souborech naleznete pozvánku k první soutěž Kolínského poháru - Klučovská ulice. Závod v běhu na 100 metrů překážek.

Branný závod dorostu a dospělých

První říjnovou sobotu probíhal v Poříčanském lese závod branné všestrannosti kategorie dorostu a dospělých včetně našich legend. Členové SDH Klučov připravili pro soutěžící opět krásnou trať v délce 4 km se všemi povinnými kontrolami.

Běžcům i pořadateli přálo pěkné počasí, které trvalo doslova do sbalení posledního stanu.

O Pohár starostky okresu Kolín

Dne 3. září ve Kšelích proběhla soutěž O Pohár starostky okresu Kolín. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií dle výkonu strojů. V kategorii mužů vyhrálo družstvo SDH Zibohlavy a SDH Ratenice. V kategorii žen zvítězilo družstvo SDH Klučov a SDH Kšely. První dvě družstva s nejlepšími časy z obou kategorií budou reprezentovat okres Kolín 28.9.2022 na soutěži O Pohár starosty KSH. Za muže SDH Zibohlavy a SDH Ratenice. Za ženy SDH Klučov a SDH Kšely. Poděkování patří pořadatelům a všem, kteří se soutěže zúčastnili

Tato akce byla financována z dotace města Kolín.

Pohár starostky okresu Kolín

V sobotu 4.9.2021 proběhla soutěž O Pohár starostky okresu Kolín v Ratenicích. Soutěž byla rozdělena do dvou kategorií dle výkonu strojů.

V kategorii mužů vyhrálo družstvo SDH Zibohlavy a SDH Ratenice "B". V kategorii žen zvítězilo družstvo SDH Klučov a HASIČI Kostelec nad Černými lesy.

Tréninkový kemp v požárním sportu

O víkendu 5. -6. června proběhly na našem okrese tréninkové kempy  družstev mužů, žen, dorostenek a jednotlivců dorostu v požárním sportu. Cílem bylo vybrat ty nejlepší a poslat je do krajských soutěží.

Pořádáním kempů se ujaly SDH Vítězov a HASIČI Kostelec nad Černými lesy, za což jim patří velké poděkování.

Pohár starostky okresu Kolín 2020

V neděli 6. 9. 2020 proběhla tradiční soutěž Pohár starostky OSH Kolín v Sendražicích. Soutěž byla již po druhé rozdělena na dvě kategorie, pro soutěžní družstva se strojem o výkonu do 1500cm3 a s neomezeným výkonem.

Fotografie zde

Pohár starostky okresu Kolín 2020

Okresní sdružení hasičů Kolín za finanční podpory Města Kolín, ve spolupráci s SDH Sendražice pořádá v neděli 6. září 2020 okresní soutěž Pohár starostky OSH v kategorii muži, ženy.

Přihlášky zasílejte v termínu do 28. srpna 2020.

Stránky

Prihlásit se k odběru RSS - Ostatní